Loading...

Az ICT Európa Magyarország legdinamikusabban növekvő, és az egyik legnagyobb
magyar tulajdonban lévő könyvelőirodája. Könyvelői üzletágunk szakmai csapatába

keressük tapasztalattal rendelkező,

könyvelő

munkakörbe új munkatársunkat.

Könyvelő kollégaként az alábbi feladatok ellátásával bízunk meg téged:

  • A csoportvezető által beosztott munkaütemezés szerint teljes körű könyvelés
  • A könyvelő asszisztensed által könyvelt tételek ellenőrzése
  • Adóbevallások készítése
  • Saját könyvelés rendezése, ellenőrzése
  • Év végi zárás, mérlegkészítés

Várjuk jelentkezésed, ha:

  • Egyetemi, főiskolai szakirányú-, vagy mérlegképes könyvelő végzettséggel rendelkezel
  • 1-2 év szakmai tapasztalatot szereztél már a szakmában
  • Felhasználói szinten ismered és hatékonyan használod az MS Excel programot
  • Önálló, gyors és precíz munkavégzésre vagy képes
  • Ha angolul is jól kommunikálsz, előnyt élvezel az elbírálásban

Miért válassz minket?

  • Folyamatosan képezzük kollégáinkat, ezáltal nálunk komoly fejlődési
    lehetőség vár rád
  • Stabil, piaci szintű jövedelmet és előrelépési lehetőséget kínálunk minden
    munkatársunknak
  • Dinamikus, fiatalos csapatunknak rendszeresen szervezünk csapatépítéseket
    és közös programokat
  • Munkavállalóink igényeit folyamatosan felmérjük, visszajelzéseiket komolyan
    vesszük
  • Az ügyfelek sokrétűségéből adódóan változatos feladatokkal és szakmai
    kihívásokkal találkozhatsz

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Amennyiben képesnek érzed magad a munkakör betöltésére, várjuk fényképes
szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet az ugyfel@szamvitelnavigator.hu e-mail
címre, a tárgy mezőben “Könyvelő pályázat” megjelöléssel.